Türkiye’nin dünyada en iyi tanınan yönetim danışmanlık şirketiYaşam kalitesi, yönetim kalitesi ile artar Globally recognized Turkish management consulting firmImproving quality of management improves quality of life

Çağhan Karanberk

Yönetici Ortak

Eğitim

  • Yüksek Lisans (MSc), Veri Analitiği, Sabancı Üniversitesi
  • İktisat (İng), Dokuz Eylül Üniversitesi

Profil

Çalışma hayatına 2005 yılında Ernst&Young’da denetçi olarak başlamıştır. Bu dönemde, bankalar ve finans kuruluşları ile gıda, medya, tekstil ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin denetiminde görev almıştır. Bunlarla birlikte şirketin Romanya ofisinde geçici süreyle görevlendirilmiştir. Ayrıca Ernst&Young’ta çalıştığı süre içerisinde, Sermaye Piyasası Kurulu İleri Düzey Lisansı’nı almıştır.

2009 yılında, nakit ve kıymetli mal taşımacılığı, işleme ve saklama sektöründe faaliyet gösteren Bantaş’ta, Genel Müdür’e doğrudan bağlı olarak Mali İşler Yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Denizbank, Finansbank ve TEB ortak iştiraki olan şirketin kuruluş aşamasında, hem tüm mali işler süreçlerinin hem de iş geliştirme, fiyatlandırma ve operasyon gibi süreçlerin altyapısının kurulması, sermaye artışı, şirket değerlemesi ve rota optimizasyonu projelerini gerçekleştirmiştir.

Bantaş’tan sonra 2011 yılında Bankalararası Kart Merkezi’nde Mali İşler Müdürü olarak çalışmıştır. Ana sorumluluklarına ek olarak yöneticisi olduğu projeler ile, şirketin birçok sürecinin fiziksel ortamdan dijital ortama dönüşümünü gerçekleştirmiştir. Böylece süreçlerde iyileştirme ve verimlilik artışları sağlamış, ayrıca fiyatlandırma projesini yürütmüştür. Burada görev aldığı sırada, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Belgesi’ni almış ve Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Veri Analitiği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

2018 yılında ARGE Danışmanlık bünyesine katılmıştır.

Deneyim Alanları

  • Süreç İyileştirme
  • Finansal Planlama ve Yönetim
  • Denetim
  • Fiyatlandırma