Türkiye’nin dünyada en iyi tanınan yönetim danışmanlık şirketiYaşam kalitesi, yönetim kalitesi ile artar Globally recognized Turkish management consulting firmImproving quality of management improves quality of life

ARGE Danışmanlık 25 Yaşında

Strateji, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma konularında 400’ü aşkın şirket ile 1000’den fazla yönetim danışmanlığı projesi gerçekleştiren ARGE Danışmanlık 25. yılını kutluyor.

ARGE Danışmanlık 25. yılını 26 Eylül 2016 Pazartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da kutluyor.

İş dünyasının duayen isimlerinden Can Kıraç, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı ve Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve TIRSAN ve UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) Başkanı Çetin Nuhoğlu gibi önemli isimler konuşmacı olarak katılacak.

Ayrıca, 25. yıl buluşmasında ARGE Kurucu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden’in moderatörlüğünde iş dünyasının isimleriyle söyleşi düzenlenecek. Söyleşiye Royal Dutch/Shell Grubu Başkanlığı, Yenilenebilir Enerji G8 Zirvesi Eş Başkanlığı ve Global Compact Vakfı Başkanlığı gibi küresel deneyimlere sahip ünlü İngiliz iş adamı Sir Mark Moody Stuart ve eski Güney Afrika Anayasa Mahkemesi Yargıcı ve Entegre Raporlama Yönetim Kurulu Başkanı Mervyn E. King katılacak.

ARGE OrtaklarHakan Kilitçioğlu, Pınar Ilgaz, Dr. Argüden, Aylin Tuncer, Dr. Erkin Erimez ve Burak Erşahin

Hürriyet, 26.09.2016